Facebook

LEGIONOWO. Poruszenie w Centrum Komunikacyjnym: mężczyzna z objawami koronawirusa na dworcu?

2020-04-09 8:55:25

W czwartek (9 kwietnia br.) około godz. 10.00 w legionowskim Centrum Komunikacyjnym miała miejsce niepokojąca sytuacja. Jeden ze znajdujących się w budynku mężczyzn źle się poczuł, wg obecnych mówił, że ma objawy zakażenia koronawirusem. Spowodowało to poruszenie wśród przebywających na dworcu osób

Jak podawali świadkowie zdarzenia, około 40-50-letni mężczyzna pojawił się na dworcu mówiąc, że ma objawy wskazujące na zakażenie koronawirusem. Na miejsce miała być wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Przebywający w Centrum Komunikacyjnym ludzie opuszczali budynek zdezorientowani.

„Coś dostało się do oczu”

O zdarzenie zapytaliśmy rzecznika Komendy Powiatowej Policji, który potwierdził nam interwencję w Centrum Komunikacyjnym, jednocześnie zaznaczając, że mężczyzna wzbudzający panikę wśród reszty przebywających na dworcu osób mówił, że „coś dostało mu się do oczu”.
Interwencja policji zakończyła się w chwili, kiedy mężczyzną zajął się zespół ratownictwa medycznego.

Sanepid nie ma informacji

Dla potwierdzenia identyczne pytania zadaliśmy do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie. Otrzymaliśmy informację, że legionowski Sanepid nie interweniował na dworcu, ani też nie odnotował takiego zdarzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *