LEGIONOWO. Bandyta zmasakrował 43-letniego mężczyznę

2018-08-13 3:42:24

Kilka dni temu legionowscy policjanci otrzymali telefon o brutalnym pobiciu mężczyzny przy jednym ze skrzyżowań w Legionowie. Mundurowi zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo 32–letniego Pawła K. Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował 3-miesięczny areszt wobec zatrzymanego mężczyzny – podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała 43-latka. Pawłowi K. grozi do 10 lat więzieni

W środę (8.08) około godziny 17.00 dyżurny legionowskiej komendy otrzymał telefon z informacją, że w krzakach przy jednym ze skrzyżowań w Legionowie bity jest człowiek. Na miejsce został wysłany umundurowany patrol, który na miejscu zdarzenia zastał pracowników Pogotowia Ratunkowego udzielających pomocy nieprzytomnemu, pobitemu mężczyźnie z rozległymi uszkodzeniami głowy. Policjanci ustalili świadków zdarzenia, którzy zareagowali i nie pozwolili, by leżący na ziemi mężczyzna, był brutalnie bity przez napastnika, który następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań i kilka minut później zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo 32-letniego Pawła K., który ukrywał się na jednej z ogólnie dostępnych posesji w Legionowie. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu i trafił do aresztu w legionowskiej komendzie. Policjanci z legionowskiej dochodzeniówki, współpracując z Prokuraturą Rejonową w Legionowie, przystąpili do ustalania wszystkich okoliczności zdarzenia.

W ubiegły piątek, po wytrzeźwieniu, podejrzany usłyszał zarzut z art. 156 par 1, pkt 2 kk, za co grozi do 10 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt.

Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności przestępstwa.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *