LEGIONOWO. Piknik rodzinny na Os. Piaski

2017-06-10 11:21:28

Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę (10.06) na terenie Zespołu Szkół oraz Muzeum Historycznego – Filia Piaski.

Wiele atrakcji dla najmłodszych i “trochę” starszych m.in. dmuchaniec, malowanie buziek, animacje i zabawy ruchowe, ciekawe stanowiska promocyjne legionowskich organizacji (w tym mundurowych), poczęstunek – gofry, grochówka i oryginalne suchary wojskowe SU-1 “Piastowskie”, możliwość adopcji zwierzaka.

Ponadto o godz. 14.30 w budynku filii Piaski Muzeum Historycznego odbędzie się prezentacja dr Mirosława Jankowiaka pt. “Piaski na dawnej fotografii”.

W trakcie pikniku będzie można również obejrzeć wystawę stałą “Dzieje Garnizonu Legionowo. Czas wojen i pokoju” oraz wystawę czasową “Nie tylko bale i brydż… Garnizonowe kasyna oficerskie, ich funkcje i znaczenie”.

Podczas pikniku odbędzie się zbiórka przyborów szkolnych dla potrzebujących dzieci oraz żywności dla bezdomnych zwierząt. Wiem, że jak zwykle nie zawiedziecie. Do zobaczenia w sobotę na Piaskach.

źródło: Wolontariat Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *