LEGIONOWO. Pizza Hut w Gondoli

2017-05-08 12:47:39

Najprawdopodobniej w połowie maja w Galerii Gondola nastąpi otwarcie kolejnej kawiarni – Green Caffè Nero. Jednak to nie koniec kulinarnych atrakcji w ścisłym centrum miasta, bowiem w połowie wakacji w Gondoli otworzy się restauracja Pizza Hut!

Najprawdopodobniej w połowie maja nastąpi wielkie otwarcie Green Caffè Nero, które swój lokal właśnie urządza przy głównym wejściu do Galerii Gondola. Do kawiarni, co naturalne, będzie można wejść wewnątrz galerii, jak i z ulicy Piłsudskiego. To już drugi punkt kawiarniany po Coffee and Rolls, który będzie działał w galerii. – Niestety data otwarcia Green Caffè Nero nie jest jeszcze potwierdzona. Ekipa walczy o połowę miesiąca, ale jak to wyjdzie dokładnie to ciężko mi powiedzieć. Prace wykończeniowe toczą się w dużym tempie, natomiast będzie tam bardzo ładny wystrój i widać że wkładają w to bardzo dużo pracy. Plan jest taki by skończyć w tym tygodniu wszelkie prace aranżacyjne, ale do otwarcia potrzeba jeszcze dogrania kilku elementów – przyznał Andrzej Baranowski z Galerii Gondola. Tak więc, na tę chwilę ciężko określić dokładny termin otwarcia kawiarni, chociaż będzie to na pewno niedługo.

Wedle zapewnień administratora Gondoli, to wcale nie koniec niespodzianek w tym roku, bowiem w połowie wakacji zaplanowane jest otwarcie „sieciówki” z najwyższego topu! Tą restauracją będzie Pizza Hut i jest to już potwierdzona informacja. Prace przygotowawcze do otwarcia restauracji są na razie na wstępnym etapie. – Wiem, że chcą się otworzyć jak najszybciej, ale czerwiec wydaje się nie realny, raczej lipiec-sierpień – przyznał Andrzej Baranowski. Pizza Hut szuka już nawet pracowników do swojego nowego-przyszłego lokalu w Legionowie. Zatem wielbicieli dobrej pizzy z całą pewnością ucieszy ta informacja.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *