LEGIONOWO. Plaga potrąceń pieszych

2016-02-03 2:17:24

We wtorek 2 lutego około 19.15 na zazwyczaj oświetlonym przejściu dla pieszych przy ul. Piaskowej w Legionowie potrącony został mężczyzna. Poszkodowany z drobnym urazem głowy, oraz złamanym kciukiem został zabrany do szpitala Bródnowskiego. To już trzecie w ostatnich 5 dniach potrącenie pieszego na terenie miasta…

– Poszkodowanym jest Jarosław R., który prawidłowo przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych i został potrącony przez kierującego daewoo lanosem, 30-letniego Rafała M. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych na wysokości marketu Kaufland. Obaj mężczyźni byli trzeźwi – poinformował nadkom. Artur Bartczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Poszkodowany został przewieziony z obrażeniami głowy oraz ze złamanym kciukiem do szpitala Bródnowskiego. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadziła teraz Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. Śledczy ustalą dokładny przebieg zdarzenia i jego przyczynę.

Warto zaznaczyć, iż od piątku 29 stycznia, kiedy to na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Sowińskiego z Krasińskiego w Legionowie potrącona została 63-letnia kobieta, to już jest 3 zdarzenie tego typu. Policja apeluje o zachowanie ostrożności, nie tylko kierowców, ale i pieszych.

JR

Komentarze

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *