LEGIONOWO. PLUSKWY w zasobach spółdzielni?

2022-07-27 8:59:28

W budynku przy ul. Sowińskiego, według mieszkańców, rozpleniły się pluskwy, prusaki i inne robactwo. Ich źródłem ma być jedno z niezamieszkałych mieszkań, w właściwie stojący na balkonie tapczan. Wzburzeni mieszkańcy proszą spółdzielnię o pomoc…

W należącym do spółdzielni mieszkaniowej SML-W budynku przy ul. Sowińskiego 14 w Legionowie pojawiły się pluskwy. Tak przynajmniej twierdzą mieszkańcy, którzy skontaktowali się z redakcją. Sytuacja w budynku jest bardzo napięta, ponieważ zdaniem naszych rozmówców, oprócz pluskiew grasować ma tam także inne robactwo. Do SML-W miały w tej sprawie wpływać skargi, które jednak według mieszkańców nic nie pomogły. – „Spółdzielnia zrobiła taką powierzchowną dezynsekcję jakimś sprayem, ale to nic nie dało. Widziałem jak robią to firmy, które zajmują się tym profesjonalnie i to powinno wyglądać zupełnie inaczej” – opowiada nam jeden z mieszkańców.
Według lokatorów przyczyną pojawienia się robaków jest jedno z mieszkań, które stoi puste. Na jego balkonie ma znajdować się stary tapczan, z którego ptaki miały sobie zrobić gołębnik.
Zwróciliśmy się w tej sprawie z pytaniami do władz spółdzielni mieszkaniowej SML-W, jednak do chwili zamknięcia bieżącego numeru tygodnika nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Do sprawy będziemy wracać.

WD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *