LEGIONOWO. Pobili 17-latka

2015-07-02 1:31:53

W piątek 26 czerwca policjanci zatrzymali 24-letniego Piotra S. oraz 22-letniego Patryka B. Obaj mężczyźni są podejrzani o pobicie 17-latka.

Podejrzani bez powodu zaczepili, a następnie pobili i skopali swoją ofiarę. Piotr S. i Patryk B. usłyszeli zarzut pobicia. Podczas zatrzymania Piotra S. okazało się, że wcześniej został za nim wydany list gończy. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego gdzie będzie odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Wszystko zaczęło się ok 21.00 w Legionowie. Troje młodych ludzi wybrało się do baru coś zjeść. Kiedy weszli do środka byli tam już Piotr S. i Patryk B. Jak ustalili policjanci wszystko wskazuje na to, że przebywający w barze mężczyźni bez powodu zaczęli wyzywać 17-latka, bić go po ciele i kopać.

Zawiadomieni policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Kiedy ustalili rysopisy sprawców zaczęli ich szukać. W niedalekiej odległości od baru, na parkingu zatrzymali Piotra S. i Patryka B. Pokrzywdzonego 17-latka przewieziono na badania do szpitala.

Kiedy mundurowi sprawdzili Piora S. w policyjnych bazach okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie wydanego za nim listu gończego przez sąd na warszawskiej Pradze Północ. Piotr S. ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo gróźb karalnych.

Śledczy przesłuchali świadków i dokładnie zebrali informacje na temat zajścia. Zarówno Piotr S. jak i Patryk B. usłyszeli zarzut pobicia. Za zarzucane przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Tekst: KPP Legionowo

Zdjęcie: MaCh

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *