LEGIONOWO. Podstawówki chcą szczepić dzieci?

2021-08-20 3:53:14

Na stronach internetowych legionowskich Szkół Podstawowych na polecenie Ministerstwa Zdrowia pojawiły się informacje o możliwości szczepienia dzieci powyżej 12. r. ż. Szczepienia odbędą się w dn. 13-19 września

“Drodzy Rodzice,
zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy Państwu informację, że w dniach 13.09.2021r. – 19.09.2021r. na terenie Legionowa będzie możliwość przeprowadzenia szczepień przeciw Covid -19 dla uczniów od 12 roku życia. Z uwagi na fakt, że szkoła została zobligowana do przekazania informacji o liczbie chętnych uczniów, prosimy zainteresowanych rodziców o przesłanie adnotacji, że jesteście Państwo zainteresowani – ze wskazaniem imienia i nazwiska dziecka oraz oddziału, do którego uczęszczało w roku szkolnym 2020/2021  (..)” – taki komunikat pojawił się na stronach internetowych legionowskich placówek oświatowych.

Zgodnie z komunikatem, szkoły mają sprawdzić ilu uczniów poszczególnych szkół i ich rodziców jest zainteresowanych szczepieniem przeciwko Covid-19. Rodzice chęć zaszczepienia swoich dzieci powinni zgłosić do szkół w terminie do 24 sierpnia br.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *