LEGIONOWO. Policja poszukuje świadków wypadku drogowego

2016-10-02 9:31:21

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 22 września 2016 roku w Legionowie na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Kościuszki i Al. Krakowska. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności oraz sprawcy tego zdarzenia drogowego proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Do wypadku drogowego doszło 22 września 2016 roku około godziny 10.40 w Legionowie na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Kościuszki i Al. Krakowska.  Kierujący nieustalonym jak dotąd pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa 63-letniej rowerzystce. Jak ustalili śledczy, kierujący po zdarzeniu zatrzymał pojazd i pomógł rowerzystce się podnieść, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego i mogą pomóc w ustaleniu sprawcy o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Legionowie, Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym przy ul. Jagiellońskiej 26B lub telefonicznie pod numerami telefonów: Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie 22 604-82-13 czynny całą dobę lub 22 60-48-279 z policjantem prowadzącym sprawę.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *