LEGIONOWO. Poszukiwana 16-latka oraz 50 gram marihuany

2019-01-23 12:15:25

 

W ręce policjantów wpadła poszukiwana 16-latka. W trakcie jej zatrzymania policjanci wykryli również blisko 50 gram marihuany


Do zatrzymania dziewczyny doszło w jednym mieszkaniu na terenie Legionowa. Kiedy policjanci zapukali do mieszkania, w którym miała się ukrywać 16-latka, drzwi otworzył mężczyzna. W trakcie kontroli okazało się, że prócz poszukiwanej policjanci znaleźli plastikową torbę, w której znajdowało się blisko 50 g. zielonego, roślinnego suszu. Badanie narkotestem wykazało, że znaleziony susz to marihuana. W toku dalszych czynności policjanci zatrzymali trzy osoby: poszukiwaną 16-latkę, która trafiła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, 20-letniego Mateusza Ś oraz 35-letniego Piotra D.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków i udostępniania ich, w celu osiągnięcia korzyści materialnej. Na wniosek Sądu 35-latek trafił na okres 3 miesięcy do aresztu zaś wobec 20-latka został zastosowany dozór policyjny. 16-latka zgodnie z wdanym przez sąd nakazem doprowadzenia powróciła do placówki wychowawczej.

Komentarze

1 komentarz

  1. Mksyspytylk odpowiedz

    Zatrzymano ją w jednym mieszkaniu… Trudno sobie wyobrazić, żeby ją zatrzymano w dwóch mieszkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *