LEGIONOWO. Powstał nowy market, będą kolejne?

2015-08-04 1:33:53

Już w przyszłym tygodniu nastąpi otwarcie nowego marketu w Legionowie. Sklep sieci Netto jest zlokalizowany na rogu ulic Sobieskiego i Krasińskiego. To pierwszy market Netto w powiecie.

Otwarcie sklepu Netto w Legionowie zaplanowano na czwartek 13 sierpnia. Pierwsi klienci marketu spożywczo-przemysłowego będą mogli zrobić zakupy już od godziny 8.00. Sklep w Legionowie będzie już 340 punktem tej sieci w Polsce. W dniu otwarcia najprawdopodobniej czekają nas promocje. Jakie? Tego do końca jeszcze nie wiadomo.

– Nad ofertą dla naszych nowych klientów jeszcze pracujemy, udzielę państwu informacji bliżej dnia otwarcia – tłumaczy Mariola Skolimowska,  PR & Communications Manager w sieci sklepów Netto.

Do tej pory ani w Legionowie, ani w powiecie legionowskim nie było ani jednego marketu Netto. Sieć nie ukrywa jednak, że nasz powiat pozostaje w sferze jej zainteresowań. Nie wykluczone więc, że wkrótce mogą powstać kolejne markety.

O tym, że na rogu ulic Krasińskiego i Sobieskiego powstaje nowy market pisaliśmy już w październiku ubiegłego roku. Wtedy mówiło się o Biedronce. Niedługo później pojawiły się jednak informacje, że w tym miejscu powstanie Netto. Budynek, w którym będzie mieścił się sklep wybudowała legionowska firma BDS. Ta sama, która budowała w naszym powiecie już kilka obiektów, gdzie działają sklepy Biedronka, m.in. ten przy ulicy Reymonta w Legionowie oraz w Chotomowie przy ulicy Partyzantów. Wcześniej teren, gdzie od czwartku 13 sierpnia będzie funkcjonowało Netto był wykorzystywany jako nieutwardzony parking dla samochodów osobowych. Korzystali z niego głównie klienci pobliskiego targowiska.

Budynek, w którym będzie działało Netto będzie ma powierzchnię użytkową ok. 1250 m2, a powierzchnia przeznaczona pod sprzedaż to ok. 800 m2. Przed sklepem znajduje się parking na około 45 samochodów. Miejsca parkingowe przeznaczone są wyłącznie dla klientów sklepu. Ograniczony będzie też czas parkowania. Będzie ono możliwe tylko do jednej godziny.

m.chomiuk@toiowo.eu

MARCIN CHOMIUK

 

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *