Facebook


LEGIONOWO. Pracownicy „Blaszaka” dziękują za wspólne 40 lat

2021-06-10 8:12:22

Na blaszaku Społem przy ul. Sobieskiego, róg ul. Husarskiej powieszono baner: „DZIĘKUJEMY KLIENTOM „BLASZAKA” za 40 lat współpracy”. W ten sposób pracownicy żegnają się blaszakiem, w którego miejscu powstanie 5 piętrowy blok

Przypomnijmy, w 2017 r. pojawiły się pierwsze pogłoski o rozbiórce zbudowanego w latach 70. pawilonu Społem przy ul. Sobieskiego 43, naprzeciwko targu. Mający 950m2 powierzchni pawilon zostanie zamknięty w sobotę 19 czerwca br., a na jego miejscu ma powstać blok mieszkalny z 35 mieszkaniami, 4 lokalami usługowymi oraz garażem podziemny z 48 miejscami parkingowymi.

red.

Komentarze

6 komentarzy

 1. AGNIESZKA odpowiedz

  Ostatnio odwiedził nas krewny z bloku przy ulicy Krasińskiego i opowiadał o gehennie mieszkańców z tej okolicy. Mówił, że wrócił do domu o 2 w nocy w dzień targowy i nie mógł już znaleźć miejsca do zaparkowania.

 2. Tenement Funster odpowiedz

  Jeśli w 2021 piszą że dziękują za 40 lat to łatwo policzyć że zbudowany w 81. Na pewno nie w latach 70-tych, bo gdy się sprowadziłem w te okolice to jeszcze go nie było. Nie powtarzajcie bredni po innych gazetach, please!

 3. Trelemorele odpowiedz

  Swoją drogą jakaż to będzie wspaniała lokalizacja do mieszkania, co 3 dni targ, ruchliwa ulica i te wspaniałe miejskie pejzaże xD Widać hajs sie musi zgadzać, a mieszkańcy ulicy Husarskiej chyba zaczną niedługo parkować pod Maximem, bo miejsc parkingowych brak, a w dni targowe to można się o miejsce parkingowe w tej okolicy tylko modlić. Nie dość, że głupota tej inwestycji aż bije po oczach to jeszcze szkoda kultowego wręcz sklepu i pracowników, którzy w nim pracowali od lat.

 4. Nemo odpowiedz

  Kolejny blok w i tak już najgęściej zaludnionym mieście Polski.

 5. Żal nam odpowiedz

  Żal, bo to był sklep, do którego chodziliśmy na zakupy od wielu lat. Dobrze zaopatrzony i przede wszystkim miła obsługa

 6. Daro odpowiedz

  Policzmy 35 mieszkań i 48 miejsc parkingowych, w praktyce większość mieszkańców będzie parkować na ulicy zabierając miejsca do parkowania których i tak już brakuje.
  4 lokale usługowe, w praktyce zapewne będzie to wyglądać że w tych lokalach powstanie jedyna jakiś mała piekarenka itp
  Zapewne starsi mieszkańcy “ucieszą” się tym bardziej że do likwidacji czeka kolejny blaszak w pobliżu
  Ale wszakże jak kiedyś wyczytałem na forum marketów w Legionowie mamy sporo i nie mogą zabierać miejsca “cennym” inwestycjom typu kolejny blok
  Starszych mieszkańców którzy tak chętnie popierają obecne władze zapraszamy na zakupy do Parku Zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *