LEGIONOWO. Prezerwatywy dla każdego

2016-04-01 10:47:01

Ratusz informuje, że Legionowo jest dobrze przygotowane na program 500+. Jednocześnie myśląc o finansach gminy w długim okresie oraz mając na względzie zrównoważony rozwój, do końca tego roku miasto wdroży unikatowy w skali kraju program bezpłatnych prezerwatyw.

W pierwszym etapie automaty, już zamówione, zostaną ustawione na terenie miasta w odległości nie większej niż 100 m. Urządzenia będą bardzo proste w obsłudze: każdy zainteresowany pełnoletni obywatel i pełnoletnia obywatelka, oczywiście płacący podatki w Legionowie, po wprowadzeniu do systemu peselu będzie mógł wziąć jednorazowo 5 sztuk (do wyboru będą 4 kolory i 5 smaków), a limit dobowy planuje się na poziomie 11 szt. W drugim etapie urzędnicy planują wprowadzenia różnych zasad dla singli i tych będących w legalnych związkach.

red.

fot. pixabay.com

Prima aprilis, czyli dzień żartów
„Wszystkie dzieci prezesa Rosiaka”, „Prohibicja w mieście”, „Prezerwatywy dla każdego” i nawet odnaleziony piękny zegarek prezydenta Smogorzewskiego (przykro nam panie prezydencie) – te informacje są nieprawdziwe, wymyślone przez nas na prima aprilis. Ciekawe, czy ktoś się nabrał? Ktoś się uśmiechnął, a może ktoś się zasmucił? No i dobrze. Swoją drogą, a gdyby to była prawda?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *