Facebook
LEGIONOWO. Prezydent Roman Smogorzewski podał się do dymisji

2017-04-01 5:59:23

W sobotę (1.04) na specjalnej sesji Rady Miasta doszło do niecodziennego zdarzenia. Prezydent Roman Smogorzewski podał się do dymisji.

Wg ustaleń naszych dziennikarzy, będących na sesji, pan Prezydent powiedział:

„W związku z trwająca nagonką, chciałem powiedzieć krótko że podaję się do dymisji. Po prostu chcę zacząć żyć tak jak Pan Bóg przykazał i nie zamierzam dalej walczyć o Legionowo. W związku z tym moje obowiązki jako prezydenta chciałbym przekazać klubowi radnych Nasze Legionowo w dowód wdzięczności za to że przez tyle lat dzielnie trwali w opozycji do moich prywatnych poglądów.”

Ponad to dodał że w związku ze swoją dymisją chciałby rozwiązać istniejącą od 1959 roku Spółdzielnie Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową (SML-W) a jej obowiązki przekazać na rzecz działającego w Legionowie Stowarzyszenia Legionowskich Lokatorów (SLL) a także przeprosić całą redakcję najdłużej działającej legionowskiej gazety „Mazowieckie To i Owo” a w szczególności wydawce gazety za wszystkie złe rzeczy jakie do tej pory się wydarzyły z powodu jego osoby.

Roman Smogorzewski, podpisujący akt przekazujący władze w Legionowie

Roman Smogorzewski, podpisujący akt przekazujący władze w Legionowie

– Niestety powyższy artykuł jest żartem z okazji 1 kwietnia. Żadne z ww. wydarzeń w rzeczywistości nie miało miejsca. Artykuł opublikowany zgodnie z tradycją medialną na Prima Aprilis 🙂

Komentarze

3 komentarze

  1. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

    Prima aprilisowy dowcip ! Tylko Ustawa go zmiecie !

  2. Baska odpowiedz

    Ach te marzenia redaktorów 😂

  3. Krystyna odpowiedz

    Ten Pan nie jest w stanie POdjąć takiej decyzji, nawet żeby nie wiem co.Platforma jest za słaba, że mogła dać mu świetlany stołek i syte koryto. Dlatego, będzie trwał tak długo, aż go razem z korytem nie wyrzucą wyborcy, bo na dobrowolne oddanie nie ma szans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *