LEGIONOWO. Punkt masowych szczepień w Arenie

2021-04-08 6:37:52

Trwają przygotowania do uruchomienia punktu szczepień masowych w Legionowie. Gmina Legionowo wystąpiła w tej sprawie z wnioskiem do Wojewody Mazowieckiego. W przygotowanie punktu i jego prowadzenie włączył się również Powiat Legionowski za pośrednictwem NZOZ „Legionowo” Sp. z o.o. i miejska spółka KZB

Punkt ma powstać w Lodowej Arenie. Współpracujące w tej sprawie Miasto Legionowo, NZOZ „Legionowo” Sp. z o.o. i KZB Legionowo dokładają starań, aby rozpoczął działanie jeszcze w kwietniu br. O jego uruchomieniu poinformujemy niezwłocznie po zatwierdzeniu daty startu szczepień w tym miejscu.

Zachęcamy mieszkańców, aby przed szczepieniem zapoznali się z materiałami informacyjnymi na ten temat dostępnymi na stronach gov.pl:  Materialy informacyjne dla-szpitali i pacjentow dotyczace szczepień przeciw COVID-19.
Aktywne linki, pod którymi zamieszczono informacje do pobrania, są dostępne w dolnej części artykułu, do którego prowadzi link – prosimy nie zniechęcać się i przewinąć stronę w dół.

Aby akcja szczepień przebiegała maksymalnie sprawnie, warto do punktu szczepień przyjść z wypełnionym kwestionariuszem wywiadu przesiewowego. Można go wydrukować i wypełnić w domu. Plik do pobrania zamieszczamy poniżej:

kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

źródło: powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *