LEGIONOWO. Radni Traczyk i Petryka odeszli z klubu PIS

2020-02-19 2:46:07

 

Dariusz Petryka i Sławomir Traczyk opuścili Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości. Zainteresowani nie chcą komentować zaistniałej sytuacji, jednak zgodnie mówią, że dalej zamierzają prężnie działać w radzie miasta

Kilka dni temu na facebookowych forach i grupach pojawiła się informacja o opuszczeniu Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwość przez dwóch legionowskich radnych: Dariusza Petryki i Sławomira Traczyka

“Od dziś nie jestem już członkiem Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miasta Legionowo.” – taki post pojawił się w nocy z soboty na niedzielę na prywatnym koncie Dariusza Petryki. Zapytany o zaistniałą sytuację nie chciał komentować swojego odejścia z klubu. Zaznaczając jednocześnie, że nadal będzie działał na rzecz miasta.
Podobny post na facebooku zamieścił we wtorek Sławomir Traczyk. Zapytany przez nas o powody odejścia również nie chce komentować całej sytuacji. – Proszę skontaktować się z szefem klubu – usłyszeliśmy w trakcie rozmowy telefonicznej. Na pytanie czy widzi szansę powrotu do klubu Prawa i Sprawiedliwości radny odpowiedział: – nie palę mostów, wiec szansa na powrót jest.

W ten sposób siedmioosobowy klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości traci na sile w Radzie Miasta.
Andrzej Kalinowski zapytany o przyczyny odejścia jego kolegów odpowiedział, że nie chce tego komentować.  Zaznaczył jednocześnie, że obaj radni nie zostali wyrzuceni z klubu oraz, że dalej Klub Prawa i Sprawiedliwości będzie z nimi współpracował na rzecz rozwoju miasta.

Komentarze

1 komentarz

  1. Igor odpowiedz

    Czyżby ucieczka z pis-u? Nikt nic nie wie o co chodzi ale chyba nie dali się podkupić przez Romana S.???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *