Facebook

LEGIONOWO. Radny Kalinowski podsumowuje rok

2016-12-31 12:41:21

Miniony rok pozwolił mi zdobyć kolejne doświadczenia z zakresu pracy w samorządzie, jest to moja pierwsza kadencja w Radzie Miejskiej i przede mną jest jeszcze wiele nauki. Uważam, że był to bardzo pracowity rok. Coraz więcej osób przychodzi do naszego biura z prośbą o pomoc i wsparcie.

Jako stowarzyszenie zaczęliśmy wydawać czasopismo MIESZKAM OBOK – już pierwszy numer spotkał się z ogromnym zainteresowaniem Legionowian. Nie spodziewałem się tak wielu ciepłych słów od mieszkańców – jest coraz więcej osób, które nas wspierają i pomagają. Decyzją Prezesa Zarządu Okręgowego PiS Pana Ministra Mariusza Kamińskiego zostałem powołany na stanowisko Pełnomocnika PiS w Legionowie.

Powierzona funkcja zobowiązuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy, na rzecz Legionowa. W swoim działaniu nie zamierzam niczego zmieniać – nadal będę służył mieszkańcom tak jak obiecałem podczas wyborów samorządowych. W ramach możliwości wynikających z wypełniania mandatu radnego będę dokładnie przyglądał się pracy Ratusza i w razie potrzeby interweniował. Planujemy również zwiększyć nakład i objętość czasopisma MIESZKAM OBOK.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie jest obojętny los Legionowa.

Andrzej Kalinowski, legionowski radny

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *