LEGIONOWO. Reanimacja starszej kobiety przy Dietricha

2020-06-24 5:33:05

W środę (24 czerwca) kilka minut przed 16.00 przy ul. Dietricha w Legionowie zasłabła 80-letnia kobieta

Jak udało nam się dowiedzieć od przechodniów kobieta usiadła przy ogrodzeniu liceum im. Marii Konopnickiej. Jedna z przechodzących osób zauważyła, że kobieta ciężko oddycha, w związku z tym zapytała czy nie potrzebuje pomocy. Chwilę później kobieta zsiniała i straciła przytomność. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, a przechodnie przystąpili do czynności reanimacyjnych. W międzyczasie dotarli ratownicy medyczna, którzy przejęli akcje ratunkową. Po czym zdecydowali o przewiezieniu poszkodowanej do Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, przyczyną zasłabnięcia był zawał.

Komentarze

3 komentarze

 1. PIOTR odpowiedz

  Czy Zespół Ratownictwa Medycznego zna 7 Punktów Redaktora? Bo jeśli te warunki nie zostaną spelnione do końca tego roku, to dla Matek Polek będzie jak u Boba Marleya – No Woman No Cry.

 2. MARIUSZ B. odpowiedz

  Od razu rozpoznałem – samo centrum Legionowa i ulica Piotra Chruściela, który w przeciwieństwie do Edwarda Dietricha nigdy nie był tajnym współpracownikiem komunistycznych służb wojskowych lub milicyjnych.

 3. Łukasz odpowiedz

  Gdyby się czepiać, to karetka to tylko samochód 🙂
  Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego i to on udzielał dalszej pomocy 🙂
  Brawa dla osób na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *