LEGIONOWO. Publikujemy rejestr umów zawartych przez Urząd Miasta

2017-02-24 5:43:00

Po długich poszukiwaniach, na stronie BIP-u znaleźliśmy udostępniony rejestr umów cywilnoprawnych zawartych przez Urząd Miasta w styczniu 2017 r. Dokument ten ukazał się po wielokrotnych interwencjach mieszkańców. Zamieszczamy go poniżej.
Czytelników prosimy o uwagi.

KLIKNIJ PONIŻEJ:
Ewidencja umów styczeń 2017

Komentarze

7 komentarzy

 1. Jankiel odpowiedz

  Mnie zainteresowała pozycja nr 92, ponad 110 tyś. za przechowanie w garażu lampek świątecznych i wymiana żaróweczek? Nie zakup, przechowanie i naprawa.

 2. Andi odpowiedz

  Polecam pozycję 13. Okazuje się, że ponad MILION ZŁOTYCH naszych pieniędzy wydają na na opróżnianie w mieście koszy na śmiecie i sprzątanie przejścia podziemnego na stacji Legionowo. Tymczasem koszy prawie nie ma, a przejście zwykle brudne………….. ???????????????

 3. Daro odpowiedz

  Dla mnie ciekawa jest poz. 29. Czy zasadne jest aby ustanawiać pełnomocnika gminy do wspólnot mieszkaniowych i płacić 15000 zl za to, skoro jest cały tabun urzędników ratusza w tym prawników urzędu którzy powinni robić to w ramach obowiązków służbowych. Ponadto jaki jest sens zatrudniać zewnętrzynych prawników (poz. 28 i 29) skoro urząd zatrudnia prawników.

 4. dobra rada odpowiedz

  Andi…..zadzwoń do sekretariatu a najlepiej do promocji, tam se siedzą trzy dziewice -czarownice 😉 chętnie udziela ci pełnej informacji……;).

 5. Andi odpowiedz

  NIEZŁE LODY niektórzy kręcą dzięki urzędowi miasta. Czy ktoś zna komórę do Romana?
  Też mam pomysł na biznes.

  1. Czarek odpowiedz

   Przejdź się po knajpach, w którejś napewno będzie siedział naj….y i chętnie zawrze umowe, tylko pamiętaj, nawet pijany pamięta żeby się o swoje zatroszczyć i zadbać o odpowiednią gratyfikatę 🙂

 6. Emil odpowiedz

  Teraz już wiem na co idą NASZE PIENIĄDZE.
  Bardzo ciekawa lektura.
  Smogorz na przykład przekazuje pół miliona na DUSZE CZYŚĆCOWE. Widać już wie gdzie niechybnie trafi i dba o dobre wyposażenie…………….. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *