Facebook

LEGIONOWO. Rekrutacja w „Konopnickiej”

2016-02-26 6:35:55

Na początku marca odbędą się spotkania informacyjne w sprawie rekrutacji do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Legionowie.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała Społeczność Uczniowska Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie zaprasza kandydatów do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Legionowie na spotkania informacyjne w sprawie rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/17.

Kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej zapraszamy 4 marca (piątek) o godz. 18.00. W czasie spotkania będzie można zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły (proponowane profile klas), dotychczasowymi działaniami podejmowanymi przez uczniów liceum (działalność naukowa, artystyczna, akcje charytatywne), bazą lokalową i zapleczem sprzętowym umożliwiającym zdobywanie wiedzy w interesujący sposób.

Kandydatów do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi zapraszamy 11 marca (piątek) o godz. 18.00. Podsumowanie I semestru w gimnazjum pokazało, że jest to szkoła umożliwiająca uczniom wszechstronny rozwój. Tylko w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi odnieśli wiele sukcesów w Konkursach i Olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim, 12 osobom udało się w tych konkursach uzyskać tytuł laureata. Na spotkaniu informacyjnym można będzie zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły.

Obydwa spotkania odbędą się w budynku liceum (hala sportowa), ul. marsz. J. Piłsudskiego 26. Zapraszamy!

Oprac. MaCh

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *