LEGIONOWO. Rekrutacja w “Królewskiej Dwójce”

2016-02-28 3:24:57

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie zaprasza na spotkania informacyjne, podczas których będzie się można zapoznać z ofertą edukacyjną liceum i gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017.

Dzień otwarty w II Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się 15 marca 2016 r. o godz. 18.00. Zainteresowani nauką w tej szkole będą mogli wybierać z oferty czterech klas o zróżnicowanych profilach dostosowanych do potrzeb i zainteresowań przyszłych licealistów.

Dwa dni później, 17 marca 2016 roku o godz. 18.00, odbędzie się zebranie informacyjne w gimnazjum. Szkoła proponuje przyszłym uczniom ciekawe innowacje pedagogiczne, zarówno w liceum, jak i w gimnazjum. Poza tym oferuje ciekawe cykliczne projekty: spotkania z olimpijczykami “Na olimpijskim szlaku”, wymiany międzynarodowe (z Łotwą i polsko-niemiecka w Krzyżowej), prężnie działający wolontariat.

Warto podkreślić zmiany w budynku szkolnym: nowoczesne szafki dla uczniów, zamiast tradycyjnych szatni, odnowione patio, planowany remont biblioteki, dzięki wygranemu konkursowi PEKAES POMAGA, sala medialna, odnowiona stołówka szkolna.
Szkoła może poszczycić się w bieżącym roku szkolnym laureatami ogólnopolskich konkursów (w tym przedmiotowego konkursu kuratoryjnego).

dyrektor szkoły Maria Serdeczna

Fot. ZSO nr 2 w Legionowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *