LEGIONOWO. Remont ul. Wrzosowej na odcinku pomiędzy Polną, a Roi.

2023-04-26 3:48:48

W tym roku za 40 tys. zł ma powstać projekt przebudowy
ul. Wrzosowej na Bukowcu w Legionowie. Droga ma zostać zmodernizowana na odcinku pomiędzy ulicami Polną i Roi


Modernizacja była wyczekiwana przez mieszkańców oraz radnych, którzy od lat o nią zabiegali – przewodniczącego Rady Miasta Legionowo, radnego Ryszarda Brańskiego z KO, oraz Mirosława Grabowskiego ze stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy. Ten drugi tak komentuje podjęcie decyzji o remoncie ul. Wrzosowej w swoich mediach społecznościowych: „To kolejna dobra informacja dla mieszkańców osiedla Bukowiec, a szczególnie ulicy Wrzosowej. Po remoncie skrzyżowania Wrzosowa – Roi przyjdzie czas na remont całej ulicy. Ich wnioski, prośby i petycja przygotowana przez Marcina Nesterowicza o remont tej ulicy mogą zostać wkrótce zrealizowane. Do projektu tegorocznego budżetu została zgłoszona propozycja przeznaczenia środków finansowych na przygotowanie projektu przebudowy tej drogi. Widać, iż prośby mieszkańców wsparte wnioskami radnych odniosły jakiś skutek. Już od kilku lat, wspólnie z radnym Bogdan Kiełbasiński zgłaszaliśmy remont tej ulicy w swoich wnioskach do budżetu gminy Legionowo. Uważaliśmy tak jak mieszkańcy, że łatanie dziur to działania na krótką metę i po każdym okresie zimowym trzeba te dziury ponownie naprawiać. W tym roku jest podobnie. Mamy nadzieje, że to początek przedsięwzięcia pod nazwą „Remont ulicy Wrzosowej” i że ten remont zostanie przeprowadzony jeszcze w tym roku.”

Paulina Nowicka

Komentarze

3 komentarze

 1. Kleks odpowiedz

  Muszą ten kawałek wyremontować, łaski nie robią. To będzie najkrótsza droga z tunelu do os. Bukowiec, więc ruch tam będzie spory. Taniej im będzie wyremontować ulicę, niż płacić kierowcom odszkodowania za uszkodzone zawieszenia…

  1. CWKS odpowiedz

   Nie sądzę aby wypłacili dotąd choć jedno

 2. Wujo odpowiedz

  Przecież to ściema i kiełbasa wyborcza ekipy Romana. Projekt za 40 tys można schować do szuflady tak jak w przypadku Kwiatowej. Tam też projekt jest od kilku lat a obietnice remontu pojawiają się tylko od czasu do czasu przed wyborami. W innym czasie odwołują się gdy im ktoś z zewnątrz ten remont karze zrobić. To tylko czcze obietnice, nie ma co dawać się na rać, prawdziwe intencje pokazali w odniesieniu do Kwiatowej czyli przede wszystkim na złość ludziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *