LEGIONOWO. Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów

2017-06-21 11:00:45

20 czerwca Powiat Legionowski wprowadził wykonawcę na budowę ronda przy skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów.

Prace zostaną zrealizowane do końca sierpnia. Nowe rondo ułatwi mieszkańcom korzystającym z legionowskiego tunelu szybsze i bezpieczniejsze dotarcie do celu podróży.

Tak duża inwestycja drogowa niestety wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. Dlatego Powiat Legionowski zaplanował jej realizację w okresie wakacyjnym, kiedy natężenie ruchu na ulicach jest relatywnie dużo mniejsze. Nowe rondo zostanie oddane do użytku jeszcze przed końcem sezonu urlopowego, w drugiej połowie sierpnia.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

3 komentarze

 1. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

  Czy straż miejska w Legionowie to jeszcze istnieje, czy już zakończyła działalność ? Jeśli istnieje to niech patrol pieszy pójdzie ulicą Łowicką i zachęci właścicieli posesji do przycięcia krzaków blokujących chodniki. Oni tego nie widzą, a matki z wózkami muszą schodzić z wysokich chodników na jezdnię w tym rejonie.,

 2. David odpowiedz

  2 tygodnie?? Ok dziś wykopię obrys pod krawężniki i w niedzielę wyleją asfalt. Spoko.

 3. Alex odpowiedz

  2 miesiące budowa ronda??? ludzie, przecież to nie kraj 3go świata, takie rzeczy to w 2 tygodnie robią normalne firmy w naszym kraju… ale będzie bajzel, już jest a jaki będzie…
  Z tego co widzę to nikt nie pomyślał o czasowej zmianie organizacji ruchu przy głównej bramie cmentarza, będziemy wszyscy stać do znaku “ustąp pierwszeństwa” Korek w piątki to nie od Areny będzie ale od Jabłonny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *