LEGIONOWO. Rynny pod SUFITEM – co na to KZB?

2022-07-10 2:04:32

W pomieszczeniach siłowni przy miejskim stadionie zainstalowano system wewnętrznych rynien. Powodem był przeciekający od lat dach. Nieruchomością zarządza miejska spółka KZB, która odniosła się do stawianych przez czytelników zarzutów


W odpowiedzi na nasze pytania, KZB Legionowo Sp. z o. o. poinformował redakcję, że – „w latach 2021-2022 nie otrzymało zgłoszeń o przeciekach z dachu budynku wielofunkcyjnego na terenie Stadionu Miejskiego”.
– „W sierpniu 2020 roku wystąpiły zacieki w pomieszczeniu siłowni na piętrze budynku, w rejonie połaciowych okien dachowych. Wykonano prace dekarskie (uszczelniające). W lutym 2022 roku silne wiatry uszkodziły blacharkę komina. Naprawę wykonano niezwłocznie. Naprawa jest skuteczna – przecieki nie występują.” – możemy przeczytać w piśmie KZB.
Mogłoby się wydawać, że to wyjaśnia sprawę. Ale nie wyjaśnia to zjawiska zbiorowej halucynacji wśród bywalców siłowni przy stadionie. A także dziwnych zachowań najemców siłowni, którzy (bez powodu?) postanowili wydać pieniądze na zainstalowanie dodatkowych rynien pod sufitem.

PS

Komentarze

2 komentarze

  1. Daro odpowiedz

    No przecież wszyscy wiedzą że w każdym wzorowo zarządzanym budynku montuje się rynny WEWNĄTRZ.
    Ciekawe tylko czy takie rynny kzb ma zamontowane w swoim biurze ?

  2. pwn odpowiedz

    To jest niezwykle ważna informacja…. Podzielcie się z nią policją ( tfu ) i prokuratorem ( tfu)… Może wyskrobią coś z kk lub kw na tą okoliczność ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *