Facebook

LEGIONOWO. Rzeczniczka bez profesjonalizmu i kultury osobistej?

2019-05-17 5:55:20

 

Radna Agata Zaklika złożyła skargę na nieetyczne zachowania rzeczniczki ratusza Tamary Boryczki i zażądała wyciągnięcia wobec niej konsekwencji służbowych. Jej zdaniem, rzeczniczka jest skandalicznym przeciwieństwem wzorca profesjonalizmu, neutralności i kultury osobistej

O złożeniu skargi dowiedzieliśmy się podczas jednej z komisji rady miasta. Poinformowano tam radnych, że z treścią skargi na rzeczniczkę ratusza mogą się zapoznać w Biurze Rady. Przez krótki czas skarga ta była dostępna ale potem zniknęła. Udało nam się jednak zapoznać z jej najważniejszym fragmentem.
Według radnej Agaty Zakliki, rzeczniczka Tamara Boryczka po raz kolejny zignorowała skierowaną do niej przez Biuro Rady Miasta prośbę. Chodziło o poinformowanie o zamianie dyżurów dwóch radnych. Prośba nic nie dała i ratusz opublikował nieaktualne informacje o dyżurze.
Według radnej był to już kolejny taki przypadek na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Zresztą radna Zaklika już wcześniej krytycznie wyrażała się o pracy referatu, którym kieruje Mytkowska. Na początku tej kadencji złożyła też do prezydenta dwie interpelacje w tej sprawie. Niestety na wcześniejsze sygnały najwyraźniej nie było żadnej reakcji. Dlatego radna zażądała tym razem konkretnego działania i wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec rzeczniczki. Zażądała również aby na stanowisko rzecznika prasowego ratusza został przeprowadzony normalny konkurs.

Paweł Szyling

Komentarze

9 komentarzy

 1. luisa odpowiedz

  kto zgadnie ile jest tu wpisów Marcina ?

  1. Detektyw Iwona na tropie odpowiedz

   Kogo to obchodzi? Faktem jest, że pani rzecznik, która ma obowiązek godnie reprezentować ratusz nie potrafi odpowiednio ubrać się do pracy. Zwrócenie uwagi, to narażenie się na wyzwiska typu „staromodny prostak”. Nie dociera, że w każdej firmie i na każdym stanowisku obowiązują standardy wizerunku, do którego przestrzegania jesteśmy zobowiązani zakładowym regulaminem, czy też w umowie o pracę.

   1. Krtek odpowiedz

    Ach, no bo człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka, nigdy

 2. Krzysiek odpowiedz

  To dziwna, co najmniej nieprofesjonalna, Pani rzecznik. Ja bym się nie odważył, będąc osobą publiczną, wrzucać do sieci zdjęcia z wyeksponowanym biustem. To o czymś świadczy, i wiele mówi o mentalności.

 3. grzegorz odpowiedz

  Chodzi o to krycie i stąd cała afera…

 4. Emili odpowiedz

  Ale w urzędzie tak się zachowuje, że wszyscy się jej boją. Chyba ma coś na Romusia a on ją kryje 🙂

 5. Dosyç-Romana odpowiedz

  Jak ktoś jest Romana i na dodatek jest seksowny to tym bardziej Romsn go lubi. Ta pani widocznie czymś się zasłużyła i rzecznikowy profesjonalizm jest u niej zbędny

 6. Konwent Aktywistów odpowiedz

  Czy ktoś wie, na jaki adres Pani Radnej można wysłać kwiaty? Mytko: szach! (swoją drogą aż dziw, że Roman nie spuścił cię za cyrk po aferze seksistowskiej)

  1. Anna Krajewska odpowiedz

   Ktoś musi pisać Romkowi paszkwile na przeciwników do Mafijnej na weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *