LEGIONOWO. Samobójcza śmierć w Legionowie

2017-06-28 6:59:29

Niecałe dwa tygodnie temu pisaliśmy o tajemniczym samobójstwie przy ulicy Batorego w Legionowie. W mieszkaniu znaleziono zwłoki 63-letniego mężczyzny. To kolejna samobójcza śmierć w tym roku. Niestety w poniedziałek, po raz kolejny, znaleziono zwłoki mężczyzny.


Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że w jednym z mieszkań w Legionowie w poniedziałek (19.06) zostały znalezione zwłoki 40-kilkuletniego mężczyzny.

Prokuratura nie prowadzi śledztwa

Zwłoki mężczyzny znalazła rodzina. Wystąpiliśmy do prokuratury z pytaniem o to zdarzenie. Wynika z nich, że w toku prowadzonego przez policję postępowania, jednoznacznie wynikało, że doszło do samobójstwa. Jak się jednak okazuje informacja o śmierci mężczyzny od jakiegoś czasu krąży po mieście w formie plotki. Wynika z nich, że zmarły mężczyzna wrócił z długich wakacji. Niedawno zakupił mieszkanie w budynku Faktorii. Był on pracownikiem jednej z kancelarii notarialnych przy ul. Piłsudskiego w Legionowie.

Śmierć w wyniku samobójstwa

W rozmowie z rzecznikiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Emilią Kuligowską dowiedzieliśmy się, że policja faktycznie dostała zgłoszenie o znalezieniu przez rodzinę, zwłok 42-letniego mężczyzny przy ul. Siwińskiego z taka tylko różnicą, że było to we wtorek (20.06). Wstępne oględziny zwłok wskazywały, że to było samobójstwo.

Czas samobójców?

Było to kolejne samobójstwo popełnione w przeciągu niecałego miesiąca na terenie Legionowa. Z informacji uzyskanych od zastępczyni szefa legionowskiej prokuratury, Prokurator Katarzyny Ryniewicz – Smeli, wynika że w prokuraturze prowadzonych jest kilka postępowań z art. 151 i 155 Kodeksu karnego. Oba paragrafy odnoszą się do śmierci m.in. w wyniku samobójstwa.

QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *