LEGIONOWO. Ścigany dwoma listami gończymi wpadł z narkotykami

2016-09-19 3:31:36

Policjanci z Wydziału Kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali 48-letniego Bogdana M. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi za przestępstwa narkotykowe. Ponadto podczas zatrzymania posiadał przy sobie marihuanę. 48-latek usłyszał już zarzut i został odwieziony do zakładu karnego.

Około 13 kryminalni patrolowali ulicę Pałacową w Legionowie. W pewnym momencie zauważyli rowerzystę, który na ich widok przyśpieszył. Policjanci użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych aby zatrzymać mężczyznę. Ten jednak nie reagował na ich polecenia. Kryminalni zatrzymali nieoznakowany radiowóz i pobiegli za uciekającym mężczyzną.

W trakcie przeszukania 48-latka w paczce po papierosach funkcjonariusze znaleźli zabronione substancje. Badanie wykazało, że jest to marihuana. W trakcie sprawdzeń okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Legionowie za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Bogdan M. trafił do policyjnego aresztu. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania środków odurzających. 48-latek w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu a po złożeniu wyjaśnień został odwieziony do zakładu karnego.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *