LEGIONOWO. Sesja w trybie nadzwyczajnym zwołana przez prezydenckich radnych

2023-02-10 11:13:55

W piątek (10.02) do Biura Rady Miasta wpłynął wniosek klubów Koalicji Obywatelskiej i Porozumienia Samorządowego dot. zwołania sesji w trybie nadzwyczajnym

Jedynym punktem obrad będzie kwestia uniemożliwienia powstania punktu przeładunkowego odpadów w Legionowie. Zgodnie ze słowami Przewodniczącego Rady Miasta Ryszarda Brańskiego sesja odbędzie się w środę 15 lutego br. o godz. 15.00.

Komentarze

8 komentarzy

 1. Zamieszkały odpowiedz

  Nie wierzcie w żadne obietnice ratusza i trzymajcie rękę na pulsie aby was nie wystawili. Nam na Bukowcu obiecywali na konsultacjach w ratuszu że tunel będzie tylko dla pojazdów osobowych, że wyremontują Kwiatową, że zamontują na niej spowalniacze ruchu. I co zrobili? Okazało się że podnieśli wysokość tunelu nic na mówiąc, a jak PINB nakazał remont natychmiastowy Kwiatowej to Pawlak odwołuje się do wyższych instancji. I choć tam przegrywa z kretesem to pokazuje ile warte są ich zapewnienia. Jak można działać przeciwko mieszkańcom to jest niepojęte Tak więc mieszkańcy, walczcie do końca o swoje, trzymajcie im ręce na gardle do końca bo im nie można ufać.

 2. wałowy z Sikor odpowiedz

  szanuje głos radnych, faktycznie umowa powinna byc bardziej precyzyjnie sformułowana co do zakresu wykorzystania działki, nie dajcie sie robic w konia przez wóhta niby to sasiada a raczej podpierdalacza niech patrzy co on buduje w swojej gminie. Kochanien wójciu a gdzie historia wywozu smieci przed 91 roku ? wszystkie gminy wywoziły smieci do Bozej Woli i było okyj? pozostał nie tylko smród ale i zwały smieci które nadal fermentuja i jakoś nikt nie kwapi się aby po sobie posprzątac, ladnie to tak ?

 3. ZBielan odpowiedz

  Żenująca jest wypowiedz Prezydenta że zgoda na przerzucanie odpadów w środku Legionowa to łaskawa pomoc w obniżeniu cen za śmieci. Tu do Prezydenta przemawia raczej kasa za wynajęcie działki a nie dobro i zdrowie mieszkańców

  1. Victor odpowiedz

   Myślę, że chodzi tu o kasę ale nie o tę za wynajęcie tej działki. Ktoś się nie umiał zachować i nie umiał się podzielić sukcesem. Dlatego na radnych “naszła jasność” żeby zabić te śmieciowisko. Dotarło do nich, że dostaną g….. i zostaną z niczym a ludzie będą przez lata pluli im pod nogi i wytykali palcami

 4. Antyroman odpowiedz

  Przestraszyli się że jeżeli nie będzie sesji nadzwyczajnej to będzie referendum o odwołanie smogorzewskego i jego radnych.Kasa by się skończyła i układy też.Zdrajcy mieszkańców gminy Legionowo wypad z miasta.Zapamiętamy was przy najbliższych wyborach.

 5. Victor odpowiedz

  Pawlak + radni, którzy nie wiedzą za czym głosują. Nam mieszkańcom są potrzebni radni, ktorzy reprezentują nasze interesy i w dodatku są tego świadomi.

 6. AGNIESZKA odpowiedz

  Wszyscy radni, którzy głosowali “za” powinni zniknąć.

 7. Mieszkaniec odpowiedz

  Pawlak do dymisji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *