LEGIONOWO. Siatkówka plażowa przy Arenie Legionowo

2015-06-19 12:29:33

Już 27 czerwca przy Arenie Legionowo ruszy Plaża Open. Wydarzenie to przede wszystkim zmagania najlepszych w Polsce siatkarek i siatkarzy plażowych w ramach mistrzostw Polski. Jednak turnieje cyklu to również atrakcje dla kibiców.

Na oficjalnym profilu Plaży Open na Facebook`u pojawiło się już zaproszenie na tegoroczny cykl. O swej obecności na turniejach zapewniał Bartosz Gajda.

– Będę tam bardzo często ja. Będą też moi, za przeproszeniem, koledzy z pracy – kabaret Łowcy.B. Kabareciarze zapewnią wszystkim przybyłym na Plażę Open dużą dawkę śmiechu. O dobry humor kibiców zadba także Kabaret Młodych Panów, który również zapowiedział swą wizytę na Plaży Open – mówi.

Na czas rozgrywek stworzona zostanie specjalna strefa animacji dla dzieci. Najmłodszych kibiców do zabawy zaprasza animator Plaży Open – Patrycja Strządała.
– Drogie dzieci, będzie na Was czekało sporo niespodzianek, świetna zabawa oraz konkursy z nagrodami, jak tor przeszkód czy skok w dal. Będziemy także malowali Wasze buzie – informuje.

Odbędzie się również turniej VyllejBalon. To zabawa, w której tradycyjną piłkę do siatkówki zastępuje balon wypełniony wodą – idealna w słoneczne dni, których na pewno nie zabraknie podczas turniejów Plaży Open. Organizatorzy przygotowują również dla kibiców różne konkursy, jak zagrywka do celu, tor przeszkód czy „dzika bomba”. Do wygrania będą nagrody Plaży Open oraz Sponsora Głównego i partnerów cyklu.

Tradycją Plaży Open stał się już mecz gwiazd. To nietypowy pojedynek, w którym ważniejsza od wyniku jest świetna zabawa zarówno zawodników jak i wszystkich obserwatorów. Standardową już formułą stała się rywalizacja miedzy reprezentacją miasta, w którym odbywa się turniej, a gwiazdami sportu. Wśród nich pojawiały się takie osobistości polskiego sportu, jak Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel, Marek Plawgo, Dominik Witczak czy Sebastian Świderski. Na kibiców już w Legionowie będzie czekała jeszcze jedna niespodzianka – warsztaty z profesjonalnymi tancerzami z programu You can Dance oraz występy cheerleaderek.

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *