LEGIONOWO. Śledczy czekają na ekspertyzy

2015-09-09 10:32:49

Trwają ustalenia w sprawie sprzed miesiąca, kiedy to jedna z mieszkanek Legionowa najprawdopodobniej podstępem została wyprowadzona z jednej z dyskotek i wykorzystana seksualnie w hotelu na warszawskiej Białołęce.

 

Przypomnijmy. Wszystko działo się w nocy z 1 na 2 sierpnia. Poszkodowana  wraz z mężem i znajomymi bawiła się w jednej z legionowskich dyskotek. W pewnej chwili niepostrzeżenie znikła i nikt nie potrafił jej znaleźć. Kobieta wróciła do domu dopiero w niedzielę 2 sierpnia, a na jej ciele było widać oznaki przemocy. Jak twierdziła, niewiele z tej nocy pamiętała. Obudziła się w jednym z warszawskich hoteli tuż obok nieznajomego mężczyzny. Sprawę wyjaśnia legionowska prokuratura.

W sprawie zabezpieczono materiał dowodowy. Są to m.in. ślady biologiczne z miejsca przestępstwa. Zostały one wysłane do ekspertyzy. – Nie ma nowych szczegółów, które mógłbym podać prasie ze względu na charakter prowadzonego postępowania – mówi Ireneusz Ważny, szef legionowskiej prokuratury rejonowej. Na razie wiadomo tylko tyle, że do tej pory śledczy nie otrzymali wyników ekspertyz, które zostały zlecone biegłym tuż po wpłynięciu zawiadomienia. Mają być one znane już wkrótce.

MaCh

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *