LEGIONOWO. “Słodki” napad z nożem w ręku

2020-12-10 2:01:30

 

Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Łupem mężczyzny padło 10 opakowań czekoladek.
Teraz mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo w warunkach recydywy

Do zdarzenia doszło w sobotę. Jak informowała policja, mężczyzna wszedł na jedną ze stacji benzynowych na terenie Legionowa. Z relacji pracownic stacji wynikało, że początkowo mężczyzna zachowywał się tak jakby chciał zrobić zakupy. W pewnej chwili jedna z kobiet zauważyła, że mężczyzna chowa pod kurtką zebrane z półki pudełka czekoladek. Kiedy kobiety chciały zatrzymać mężczyznę przy drzwiach ten wyjął nóż. Wtedy wystraszone kobiety pozwoliły napastnikowi opuścić stację i powiadomiły policję.
Policjanci po przesłuchaniu kobiet i zebraniu informacji wytypowali krąg podejrzanych. Dzięki szybkiemu działaniu błyskawicznie doprowadzili do zatrzymania 37-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu doprowadzenia do rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu w warunkach recydywy gdyż był karany za podobne przestępstwo. Teraz na wniosek prokuratury mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Komentarze

1 komentarz

  1. Patryk odpowiedz

    Mógł oddać krew. Prawie tyle samo tabliczek, a ryzyko jednak dużo mniejsze. No ale niektórzy lubią dreszczyk emocji. Pod cela tych emocji będzie jeszcze więcej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *