LEGIONOWO. Śmierć na cmentarzu. Reanimacja nie przyniosła skutku

2022-07-13 6:28:08

W środę (13 lipca) 59-letni mężczyzna przebywając na legionowskim cmentarzu stracił przytomność, pomimo reanimacji zmarł


Do zdarzenia doszło około godz. 12.00. Jak podawały służby, otrzymano zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który stracił przytomność na cmentarzu. Zawiadamiającą była żona poszkodowanego.
Na miejsce jako pierwsi przybyli strażacy, którzy podjęli próbę reanimacji, którą chwilę później przejął zespół ratownictwa medycznego z wysłanego na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo wysiłków ratowników i kilkudziesięciominutowej reanimacji 59-latek  zmarł.

Komentarze

2 komentarze

  1. pwn odpowiedz

    Szkoda – myśli prokurator. Jest nieboszczyk, jest okazja aby znowu z Art. 148 doczepić się… Kogo ? A byle kogo ! Zgodnie z zasadą 3XBYLE : BYLE komu za BYLE co BYLE gdzie

    1. Victor odpowiedz

      Kolego? Koleżanko? czy mógłbyś wziąć jakiś stoperan na zatrzymanie tej twojej prokuratorsko-policyjnej sraczki???? Rzygać się chce od tych twoich monotematycznych komentarzy. Wg ciebie nawet temperatura na słońcu zależy od prokuratury i policji. Jak masz coś do nich to wpadnij na komendę i im to powiedz a nie zaśmiecaj forum swoim obłędnym bełkotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *