LEGIONOWO. Śmiertelne potrącenie – poważne utrudnienia na kolei

2019-02-07 11:45:55

Dzisiaj (07.02) ok 6 rano pociąg śmiertelnie potrącił człowieka w okolicach stacji kolejowej Warszawa Płudy. Z powodu utrudnień występują spore opóźnienia oraz odwołania pociągów. Część pociągów ma skrócone trasy (SKM S3 i S9 i KM R9 i RL). ZTM uruchomił dodatkowy autobus ze stacji PKP Legionowo do przystanku Żerań

Z powodu śmiertelnego wypadku na trasie Legionowo-Warszawa Praga pojawiły się poważne utrudnienia. Po tym jak o 6 rano człowiek wtargnęła na linię kolejową w niedozwolonym miejscu niektóre ze składów jedzących tą trasą kierowane są na inne trasy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) S3 nie będą zatrzymywać się na stacjach kolejowych Warszawa Płudy i Warszawa Choszczówka, kursy niektórych z nich zostały również całkowicie odwołane. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM – ZTM w SKM liniach S3 i S9 w całej relacji i autobusach linii 723, 731, 736, 741 na całej trasie w obu kierunkach oraz tramwajach linii 18 z krańca Żerań FSO do przystanku Centrum i linii 20 z krańca Żerań FSO do przystanku Metro Ratusz Arsenał. Uruchomiono również dodatkowe autobusy na linii 723 ze stacji PKP LEGIONOWO do krańca Żerań. Rano doszło również do potrącenia pieszego w okolicach stacji Warszawa Stadion. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie stacji Warszawa Stadion pociągi SKM linii S1 i S2 w kierunku Otwock/Sulejówek-Miłosna kursowały w czwartkowy poranek przez stację Warszawa Centralna z pominięciem stacji Ochota, Śródmieście, Powiśle i Stadion.

Komentarze

1 komentarz

  1. Izolda odpowiedz

    “Po tym jak o 6 rano człowiek wtargnęła na linię kolejową w niedozwolonym miejscu niektóre ze składów jedzących tą….” WTF?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *