LEGIONOWO. Spółdzielnia zamknięta dla interesantów. Funkcjonowanie SMLW w związku z zagrożeniem epidemicznym

2020-03-18 11:00:54

Od dnia 16.03.2020r. do dnia 31.03.2020r. biura w budynku  Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej (SMLW) oraz  Biuro Obsługi Klienta jak również biura w budynkach poszczególnych administracji i dziale technicznym będą niedostępne dla interesantów

Mieszkańcy sprawy ze spółdzielnią mogą załatwiać jedynie drogą mailową lub przez stronę www.legionowodom.pl Ewentualnie sprawy można załatwiać drogą telefoniczną, ale tylko w godzinach między 8 a 13.

Umowy terminowe będzie można zawrzeć po otwarciu biura

Jak informuje SMLW, wyniki rozliczenia mediów za II półrocze 2019 r. zostaną dostarczone do skrzynek pocztowych w terminie późniejszym. Umowy terminowe, które kończą się 31 marca 2020 r., będzie można zawrzeć w późniejszym terminie tj. z chwilą wznowienia pracy Biura Obsługi Klienta.

Odwołane zgromadzenia
SMLW zdecydowała się na ograniczenie wszystkich zgromadzeń takich jak: zebrań służbowych, spotkań rad osiedli i zebrań z właścicielami wspólnot. Odwołano coroczne spotkanie wielkanocne dla mieszkańców. Wstrzymano również przeglądy gazowe, elektryczne, wentylacyjne i hydrauliczne w blokach i mieszkaniach. Zrezygnowano z prac serwisowych związanych z internatem i telewizją kablową w lokalach abonentów. Naprawa obejmie jedynie zgłoszone awarie lub problemy techniczne występujące poza lokalami abonentów.

Dezynfekcja w blokach

W zeszłym tygodniu zarząd SMLW zalecił swoim pracownikom częstsze czyszczenie klatek schodowych oraz dezynfekcję klamek, przycisków w windach i domofonach. Ponadto, wprowadzono nakaz noszenia przez pracowników rękawiczek ochronnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *