Facebook

LEGIONOWO. Spotkanie z Wicemarszałkiem Sejmu w Legionowskim Ratuszu

2017-03-02 12:06:59

Zapowiadane od kilku dni spotkanie z Wicemarszałkiem Sejmu – Stanisławem Tyszką z ugrupowania Kukiz 15 zgromadziło ok. 40 osób w sali konferencyjnej legionowskiego Ratusza.

Na spotkaniu z mieszkańcami Legionowa, wicemarszałek Tyszka poruszył problemy dotyczące funkcjonowania Państwa, jego organów i służb oraz działalności posłów Kukiz ’15 w kwestii stanowienia prawa. Wicemarszałek odniósł się także do projektu ustawy o tzw. metropolii warszawskiej twierdząc, że wszystko wskazuje na to, że PIS ją uchwali. W toczącej się na spotkaniu dyskusji padały także odpowiedzi na pytania mieszkańców, w tym dotyczące funkcjonowania organów państwa, przerostów w zatrudnieniu w administracji, samorządu, celów i perspektyw oraz przyszłości formacji Kukiz ’15. Wicemarszałek skupił się także na kadencyjności organów, ze szczególnym uwzględnieniem dwukadencyjności w jednostkach samorządu terytorialnego, omówił problemy gabinetów politycznych, a także wspomniał o reformie sądownictwa. Obecny na spotkaniu poseł Jarosław Sachajko naświetlił problematykę zmian w ustawie o spółdzielniach mieszkaniowych i ustawie prawo spółdzielcze zaproponowane przez klub Kukiz ’15, dziękując bardzo serdecznie za reklamę jaką od wczoraj w Legionowie prowadzi przeciwko tym rozwiązaniom legionowska spółdzielnia mieszkaniowa SML-W. W spotkaniu reprezentowani byli także przedstawiciele ruchu DzielnyOjciec.PL, którzy przedstawili Wicemarszałkowi problematykę związaną z alienacją rodzicielską i sprawami związanymi z niekorzystnymi zasadami sprawowania opieki nad dziećmi z rozbitych rodzin. W związku z czym otrzymali zapewnienie zapoznania się z przedstawionym problemem. Spotkanie zakończyło się po ok 1,5 godzinie.

QK/SLL
Zdj: QK

Komentarze

4 komentarze

 1. Żanets odpowiedz

  Ciekawe ze promują nowe prawo o spółdzielniach a wicemarszałek niewiele o tum wie Trochę to dziwne W sumie powiedział co wiedział a to tylko przybudówka pis

 2. Miro odpowiedz

  Ciekawy projekt ustawy przywracający władztwo mieszkańców zasobów mieszkaniowych nad sprawami i majątkiem spółdzielni.

 3. odawerwa odpowiedz

  zerkając na widownie trudno wypatrzeć reprezentantów dziadowkiej kasty samozwańczych obrońców samorządowych….Żadnej konferencji miastowej…..cisza……oby to była ta przed burzą 😉

 4. Dzielny Ojciec.PL odpowiedz

  Interesujące spotkanie. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa i zgłoszenia istniejącej patologii jakim jest Alienacja Rodzicielska stosowana na dziecku przez rodzica, przy którym dziecko zamieszkuje.

  Czekamy na realizację złożonych deklaracji przez Pana Marszałka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *