LEGIONOWO. Strużańską 3 marca br. zamkną na 2 miesiące

2021-03-01 4:46:27

Przebudowa fragmentu ul. Strużańskiej to kolejny punkt w harmonogramie prowadzonej od października 2018 r. przebudowy DK61, na odcinku od wiaduktu w Legionowie do skrzyżowania z ul. Wolską w Michałowie-Reginowie

W dniu 03.03.2021 r. o godz. 12.00 planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu polegajacej na zamknięciu ul. Strużańskiej oraz wyznaczeniu alternatywnych tras objazdowych:

– dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 10t objazd drogą powiatową ul. Wolską,

– dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) powyżej 10t objazd drogami wojewódzkimi nr 631 i 629 (stara DK 8).

 

Zaawansowanie prac w tej chwili wynosi około 70%. Prace związane z przebudową ul. Strużańskiej będą się odbywały na około 150-metrowym odcinku, od skrzyżowania z drogą krajową nr 61 do wysokości wjazdu na teren powstającego szpitala. Odcinek ten zostanie zamknięty dla ruchu nawet na dwa miesiące. Wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu i wytyczone objazdy. Kolejne prace zlokalizowane będą na odcinku od skrzyżowania z ul. Wolską w stronę Zegrza – do końca przebudowywanego odcinka. Roboty prowadzone będą zarówno na jezdni głównej, jak i drogach dojazdowych, a także wykonywane będą prace brukarskie w zakresie układania ciągów pieszych. Zakończenie prac zaplanowano na koniec maja br.

oprac. na podst. www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *