Facebook


LEGIONOWO. Szpetna przycinka na Słonecznej

2016-04-06 3:04:02

W czwartek 31 marca trwała przycinka drzew pod liniami energetycznymi przy ul. Słonecznej na legionowskim Bukowcu. Wycinki dokonała prywatna firma na zlecenie PGE.

– Przyjechali i zaczęli ciąć moje 70–letnie lipy. Tłumaczyli się, że dostali mnóstwo telefonów, że gałęzie zbliżają się do linii wysokiego napięcia. W każdym bądź razie słyszałam w domu, że jakieś piły pracują, ale nie myślałam, że to u mnie, no bo po co, jak z nikim nie umawiałam się na żadne roboty – relacjonuje pani Wiesława, jedna z mieszkanek Słonecznej. Mieszkanka poinformowała zarówno Wydział Ochrony Środowiska w UM, jak i straż miejską o jej zdaniem bezprawnych działaniach na legionowskim Bukowcu. – Urzędniczka z Wydziału Ochrony Środowiska podniesionym i nieprzyjemnym głosem powiedziała, „a co nam do tego?”. Doradziła jedynie żebym zadzwoniła do straży miejskiej lub na policję – mówi pani Wiesława.
Kobiecie zniszczono w sumie cztery 70–letnie lipy rosnące na jej posesji. Firma zajmująca się przycinką zabrała co grubsze pnie, a cienkie gałęzie pozostawiła porozrzucane pomiędzy posesjami a ulicą. Działanie takie jest naruszeniem prawa własności i dobrych obyczajów.

JR

Komentarze

1 komentarz

  1. Wściekła odpowiedz

    Bolszewickie metody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *