Facebook

LEGIONOWO. Szukali szkoły na giełdzie

2018-04-16 5:42:28

Uczniowie ostatniej klasy gimnazjum mają już coraz mniej czasu na wybór dalszej ścieżki edukacji. Z pomocą w podjęciu właściwej decyzji przyszła XVIII Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się 6 kwietnia br. w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Legionowie.

Kandydaci i ich rodzice odwiedzający giełdę mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną sześciu szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu legionowskiego. Przedstawiciele każdej z placówek dołożyli starań, aby jak najlepiej zaprezentować potencjalnym uczniom swoją szkołę i zachęcić ich do nauki w niej. Wszystkie obecne na giełdzie placówki mają kandydatom wiele do zaoferowania i w zależności od indywidualnych preferencji są w stanie zapewnić edukację ogólnokształcącą, techniczną lub branżową na najwyższym poziomie oraz udział w ciekawych projektach dodatkowych i kursach specjalistycznych.

Dodatkowe porady można było uzyskać od obecnych na miejscu pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Legionowie, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowej Izby Gospodarczej i Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości. Organizatorem giełdy był Referat Edukacji Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Pełna galeria znajduje się TUTAJ

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. Canadiancialis odpowiedz

    Nie zasługujesz na medal! Niestety, nie zasługujesz na medal. Jesteś osobą szaloną, niekulturalną i używasz wulgaryzmów. Spokojnie to tylko quiz. Przecież możesz się zmienić! Właśnie te trzy cechy wymienione wyżej i ludzie którzy je mają (ja też mam) zasługują na złoty medal albo najlepiej na platynowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *