LEGIONOWO. Tajna lista po tańsze bilety

2019-03-13 4:33:53

Na basenie „Wodne Piaski” wprowadzono tańsze bilety dla seniorów. Jednak są one dostępne tylko dla osób znajdujących się na liście prowadzonej przez Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Niewiele osób o tym wie, bo informacja ta nie jest powszechnie dostępna

Po naszych pytaniach ws. wysokich oraz różnych cen biletów dla seniorów na legionowskiej pływalni na Piaskach, KZB wprowadziło obniżkę cen biletów dla seniorów.

Nikt nic nie wie

Obniżka ta miała być wprowadzona na wniosek seniorów. Nadal istnieją jednak rozbieżności kiedy wprowadzono obniżkę cen oraz kogo ona dotyczy. Informacje jakie otrzymywaliśmy od pracowników pływalni nie zawsze były bowiem zbieżne z tym, co znajdowało się na stronie internetowej pływalni „Wodne Piaski”. Największym problemem jest to, że osoby udające się na basen, nie mogą tam znaleźć tablicy z cennikiem oraz informacji o warunkach skorzystania ze zniżki.

Specjalna lista

Z informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że osoby w wieku 65+ korzystające z basenu od poniedziałku do piątku, w godz. 6.00 – 14.00 mogą zapłacić za bilet 5 zł/h.
Jednak aby skorzystać z tej zniżki, należy zapisać się na specjalną listę, którą prowadzi Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Inicjatywa sama w sobie chlubna, ale dlaczego skorzystanie ze zniżki jest tak skomplikowane i tak trudno się o tym dowiedzieć.

Paulina Nowicka

Komentarze

3 komentarze

 1. Krtek odpowiedz

  Niestety, pewien pan ma lepkie paluchy, i lubi zagarnąć to i owo

 2. Mksyspytylk odpowiedz

  To nie jest obniżka dla seniorów, tylko dla UTW.
  Jakim prawem UTW ma monopol na zniżki?
  Najciekawsze jest to, że pan Biskupowi decyduje, kto zniżkę dostanie.
  Tak cyrk, to tylko w Legionowie.
  Z punktu widzenia prawa i logiki, to jest niedopuszczalne.

 3. Ratownik odpowiedz

  Tyle pojęcia o świadczeniu publicznych usług, świadczonych przez #LMS, ma Garbaczenko. Przepowiadam Wam – prawdziwe jaja są dopiero przed nami, bo edukacja tego gościa zajmie nam dłużej, niż reszty jego kumpli. Grzybek wziął się za wklejanie informacji z UGJ oraz po 5-ciu latach zauważył smog, więc sztuka dolewania wody do basenu może Zbychowi chwilę zająć. Tak że 3-4 lata 😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *