LEGIONOWO. Teraz możesz włączyć oświetlenie boiska za pomocą smartfona!

2019-11-13 11:43:33

Zakończono prace przy budowie oświetlenia boiska sportowego na Osiedlu Młodych. Dzięki nowemu rozwiązaniu możliwe będzie dostosowanie go do bieżących potrzeb. Wystarczy zainstalować aplikację ASTorlik na swoim smartfonie

W wyznaczonym punkcie załączania, w danej chwili tylko jedna osoba może wykonać załączenie oświetlenia. Nie można nawiązać połączenia z punktem jednocześnie np. przez dwie lub więcej osób. Jeśli nie możesz załączyć oświetlenia, sprawdź w zakładce „Info” czy nie ma ograniczeń pracy oświetlenia. Pomysłodawcą aplikacji jest radny Artur Pawłowski. Jak się dowiedzieliśmy kolejnym obiektem z taką opcją będzie boisko przy Szkole Podstawowej nr 3.

Instrukcja obsługi:

1. – uruchomić aplikację Google Play, a następnie wyszukać aplikację ASTorlik wpisując „astorlik” w oknie wyszukiwania
– lub zeskanować kod QR, co spowoduje przeniesienie do aplikacji Google Play
– następnie spośród wyświetlonych pozycji należy wybrać aplikacje ASTorlik i nacisnąć przycisk „Instaluj”

2. Podejdź w pobliże miejsca oznaczonego jako punkt załączania oświetlenia (sterowanie oświetleniem wymaga połączenia Bluetooth, dlatego zasięg w otwartej przestrzeni to około 20 metrów od wyznaczonego punktu).

3. Uruchom aplikacje na swoim urządzeniu

4. Połącz się ze sterownikiem ASTorlik wybierając go z listy dostępnych urządzeń Bluetooth.

5. Załącz oświetlenie klikając przycisk „ON” na interesującym Cię obiekcie sportowym. Oświetlenie można załączyć na 30, 60 lub 90 minut.

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Eltra - Grzegorz Wietrzykowski odpowiedz

    Pomysłodawcą aplikacji jest projektant, a nie żaden radny, ale łatwo przypisywać sobie zasługi … i to jest informacji z pierwszej ręki, bo jestem projektantem i wykonawcą tej inwestycji.
    Nigdy nie widziałem Pana radnego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *