LEGIONOWO. Tragedia w lasku przy ul. Zakopiańskiej; nie żyje młody mężczyzna

2023-01-24 9:02:46

W poniedziałek (23 stycznia) w godzinach wieczornych w lasku przy ul. Zakopiańskiej znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Prokuratura prowadzi śledztwo

Jak donosi Super Express, w poniedziałek (23 stycznia) w lasku nad brzegiem Jeziora Rosiczka, na granicy Jabłonny i Legionowa znaleziono zwłoki 22-letniego mężczyzny.
Wiszące na drzewie zwłoki mieli zauważyć spacerujący młodzi ludzie i to oni zaalarmowali służby. Ratownicy próbowali jeszcze reanimować mężczyznę, ale bezskutecznie.
Policja potwierdza ujawnienie zwłok młodego mężczyzny, śledztwo prowadzi prokuratura. Ustalono, że zmarły to mieszkaniec Legionowa. Wstępnie wykluczono udział w zdarzeniu osób trzecich, ale zaplanowano przesłuchania świadków.

Komentarze

1 komentarz

  1. Beata1963 odpowiedz

    To straszne dlaczego młodzi ludzie decydują się na ten czyn??? Trzeba obserwować i rozmawiać z młodzieżą która w dzisiejszych czasach ma bardzo trudno. To okropne i smutne. Ci którzy przyczynili się do tego czynu (zaniedbaniem, obojętnością,szyderstwem, gnębieniem ..) powinni zrobić sobie rachunek sumienia i do końca życia trwać w poczuciu winy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *