LEGIONOWO. Trwa debata wyborcza w LEGIONOWIE

2019-10-08 6:39:09

W legionowskiej Poczytalni (ul. Kościuszki 8A) punktualnie o 18.00 rozpoczęła się debata wyborcza Radia TOK.FM pn: Usłysz swojego posła. W debacie uczestniczą: Piotr Uściński (PIS), Jan Grabiec (KO), Robert Mordak (PSL) oraz Julia Zimmerman (SLD).
Z politykami rozmawia dziennikarka TOK FM Agata Kowalska

Dobór gości debaty jest zawsze arbitralną decyzją redakcji TOK FM. Sondaże przedwyborcze nie dyktują nam składu zaproszonych gości. Organizowane przez nas debaty to nie tylko spotkanie z kandydatami i słuchaczami, ale również ograniczona do 2 godzin audycja transmitowana przez Radio TOK FM w całej Polsce.

Całą debatę można odsłuchać na żywo na antenie radia TOK.FM oraz zadać pytania uczestnikom: drogą mailową na adres: uslysz@tok.fm, wysyłania w formie wiadomości na Facebooku czy też wpisywania na Twitterze z hasztagiem #Usłysz. Pytanie można również nagrać, korzystając z aplikacji Mikrofon TOK FM lub przekazać je telefonicznie pod numerem 22 44 44 064.

Komentarze

3 komentarze

 1. Emil odpowiedz

  A przedstawiciel Konfederacji gdzie?

  1. Krzysiek odpowiedz

   Nie ma. Pani z radia zaznaczyla, ze te debaty sa takie, jak radio chce, i z tymi z ktorymi oni chcą.

 2. Krzysiek odpowiedz

  Debata o tym, kto bardziej ma lewicowe poglady od innych. Pania Redaktor najbardziej interesowała segregacja śmieci, myśliwi czy LGBT niż najpilniejsze potrzeby i problemy w Polsce. Ale TOK FM od dawna już nie pozostawia złudzeń po czyjej stronie światopoglądowej pracuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *