LEGIONOWO. Trzech Ukraińców napadło na restaurację

2018-01-25 1:08:22

W niedzielny wieczór (21.01) w ręce policjantów wpadło trzech obywateli Ukrainy, którzy próbowali dokonać rozboju w jednej z legionowskich restauracji.

Jak podaje podkom. Emilia Kuligowska z legionowskiej Komendy Powiatowej Policji do legionowskiej restauracji przyszło trzech mężczyzn będących pod wpływem alkoholu. Mężczyźni zamówili jedzenie. W pewnej chwili podeszli do lady i używając wulgarnych słów zaczęli grozić właścicielowi m.in utratą życia i spaleniem restauracji oraz żądać oddania zebranych w kasie pieniędzy. Nieustępliwy właściciel nie dał się zastraszyć i kazał opuścić agresorom lokal. Kiedy CI nie posłuchali, restaurator wezwał policję. Po dotarciu na miejsce policjanci obezwładnili napastników i przewieźli na komendę. Po wytrzeźwieniu wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzut próby dokonania rozboju. Na wniosek policji sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. voltan odpowiedz

    Zgadza się. Spie…..lili z ojczyzny i cwaniakują u nas. Odesłać prosto na krym niech tam podskakują zielonym ludzikom. Zobaczymy czy takie z nich kozaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *