LEGIONOWO. Tydzień Bibliotek w Powiatowej Bibliotece Publicznej 8-15 maja.

2022-05-05 1:04:12
Chcielibyście wejść do magicznej alejki w naszej bibliotece, by oddać się w ramiona wyobraźni, rozpłynąć się wiosennie na miękkim fotelu? Pozwolić myślom spokojnie płynąć, zanurzyć się w kolorach, kształtach, przenieść się przez chwilę do świata barw, magii i oniryzmu? Chcielibyście ujrzeć gwiazdy na niebie, które zawisło w naszej bibliotece, tuż nad naszymi głowami?

Macie ochotę poznać spektakularną, nietypową ziemską kulę, z której można, poprzez zanurzenie w niej ręki wyciągnąć dla siebie książkę-wróżbę?
Jakie mogą być cztery literackie strony świata i co to właściwie oznacza?
Wciąż nie wiecie ile nóg ma motyl i co żyje w naszej łące przed biblioteką? Jakie miniświaty mają swoje bzyczące królestwa tuż za naszymi oknami?
A może chcielibyście odwiedzić papierowy teatr?
Jeśli czujecie się zaintrygowani, to zapraszamy Was na Tydzień Bibliotek pod hasłem ,,Biblioteka – świat w jednym miejscu”. Będziemy prowadzić Was przez różne światy, podróżować po wyobraźni, zachęcać do odkrywania w sobie nowych przestrzeni, pokażemy Wam literacką północ, południe, wschód i zachód, a także zanurkujemy z lupą w naszej łące. Będzie kolorowo, radośnie, wiosennie, majowo, zachęcająco, twórczo, bibliotecznie, magicznie, gwiezdnie, geograficznie, szeroko i długo, okrągło, jak kula ziemska! Wyruszcie z nami w podróż!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *