LEGIONOWO. Ukradł perfumy warte 11 tys. zł.

2018-10-16 10:33:19

W legionowskiej komendzie, pokrzywdzeni z jednej z drogerii w mieście, złożyli zawiadomienie o kilkukrotnej kradzieży perfum różnych marek, przez nieznanego klienta ich sklepu. Z przekazanych informacji wynikało, że pewien mężczyzna wykorzystywał nieuwagę personelu, nie płacił za perfumy, różnych, uznanych na rynku firm kosmetycznych i wychodził ze sklepu. Amator zakupów bez uiszczania należności czterokrotnie odwiedził drogerię w lipcu i raz w sierpniu br. Pokrzywdzeni oszacowali straty na 11 184 zł.

Do pracy przystąpili śledczy z legionowskiej komendy i analizowali wszystkie szczegóły, które mogły pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa. Praca dochodzeniowców i kryminalnych doprowadziła do wytypowania podejrzewanego o kradzież 45 flakonów perfum.

Kilka dni temu, na jednej z ulic w Legionowie, kryminalni zauważyli jadącego na rowerze mężczyznę, który mógł mieć związek ze sprawą kradzieży perfum.

Policjanci zatrzymali, zaskoczonego ich interwencją, 33-letniego Przemysława S. i przewieźli do legionowskiej komendy. Śledczy przestawili mężczyźnie pięć zarzutów z art. 278 kk. Podejrzany przyznał się do wszystkich zarzucanych mu kradzieży i dobrowolnie poddał karze.

Przemysław S. wkrótce trafi do więzienia na 5 miesięcy. Ma także obowiązek naprawienia szkody pokrzywdzonym.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *