LEGIONOWO. Brutalne pobicie w przejściu podziemny na Przystanku

2018-02-06 10:08:40

W piątkowy wieczór doszło do brutalnego napadu na jednego z przechodniów w przejściu podziemnym przy ul. Kolejowej na legionowskim przystanku.

W piątkowy wieczór, 2 lutego, około godziny 22.35, 36 letni Marcin C, i 21-letni Jakub C. brutalnie pobili jednego z przechodniów w przejściu podziemnym na legionowskim przystanku.

Pobili dla 25 złotych

Z informacji jakie udało nam się uzyskać od kom. Jarosława Florczaka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wynika, że pokrzywdzony mężczyzna po silnym uderzeniu w tył głowy padł na ziemię. Napastnicy zaczęli bić i kopać leżącego mężczyznę. Zaatakowany mężczyzna zdołał się przekręcić na plecy i zobaczyć kim są sprawcy napadu. Napastnicy po pobiciu ukradli mężczyźnie torbę w której był przedmioty o znaczącej wartości, dokumenty oraz nieznaczna ilość gotówki (25 zł).

Sam zawiadomił policję

Tuż po pobiciu, sam poszkodowany zadzwonił na policję. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze najpierw upewnili się, czy mężczyźnie nic się nie stało, a potem wysłuchali jego zeznań. Po czym zaczęli patrolować okolicę w poszukiwaniu napastników. Po kilku minutach poszukiwań, policjanci znaleźli podejrzanych na jednej z legionowskich ulic i odzyskali cześć skradzionego mienia.

3-miesięczny areszt

Jak podaje kom. Florczak zatrzymani mężczyźni są dobrze znani policji. Na wniosek prokuratury i policji Sąd zdecydował, że podejrzani najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. To nie pierwszy raz kiedy w przejściach podziemnych dochodzi do pobicia i napadu rabunkowego. Policja apeluje do mieszkańców, żeby każdą taką sytuację zgłaszać bezpośrednio w trakcie zdarzenia pod numery alarmowe 997 lub 112.

QK

Komentarze

3 komentarze

 1. Anonimowy odpowiedz

  ahahahah jak oni 2 lata dostana to bedzie wszystko. zastanow sie kobieto co ty piszesz..

 2. Sandra odpowiedz

  kara dożywocia powinna ich spotkać….a znając życie posiedzą 10 lat i znów kogoś zakatują…mogli zabić…Można zobaczyć wizerunki tych przestępców? I wywiesić w budynku dworca i opublikować w prasie?

  1. Kkk odpowiedz

   Nie zna Pani całej sytuacji a takie glupoty wypisuje! Zle zrobili siedza i posiedza! Dla nich dozywocie a dla gwalcicieli pedofili itp jaka bylaby kara? Glupie ludziee.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *