LEGIONOWO. Urząd Miasta (nie) PROMUJE radnych?

2019-08-30 6:23:48

Jak co roku miasto na zakończenie lata przygotowało festyny i pikniki dla mieszkańców. Podobnie jak w latach ubiegłych na plakatach promujących wydarzenia znalazły się nazwiska i wizerunki wybranych radnych, stronników prezydenta


W miniony weekend w Legionowie odbyły się dwa festyny wieńczące tegoroczne lato. Pierwsze wydarzenie odbyło się na os. policyjnym na Piaskach, drugie wydarzenie odbyło się na os. Batorego. Oba te wydarzenia promowane były w internecie: w mediach społecznościowych i stronie Urzędu Miasta.

Stoisz za prezydentem – jesteś promowany

Od kilku lat miejskie imprezy to idealny sposób aby się trochę „polansować”. Wie o tym doskonale m.in.: radny Paweł Głażewski, który zawsze przy okazji wszelkich imprez disco polo gra pierwsze skrzypce. Nie inaczej było tym razem, kiedy dumnie uśmiechał się do mieszkańców z plakatu dot. festynu na Piaskach. Stał tam obok prezydenta Smogorzewskiego i zapraszał na festyn w swoim i jego imieniu. Nieco mniej wylewnie była promowana radna Małgorzata Luzak, której nazwisko również znalazło się na plakacie promującym piknik na os. Batorego.

Urząd miasta odpiera zarzuty

W ub. Roku radna Agata Zaklika złożyła interpelację dotyczącą pracy Referatu Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Legionowo. Z odpowiedzi udzielonej przez wiceprezydenta Marka Pawlaka wynika, że Referat ten nie ma w swych zadaniach promocji radnych miejskich. Tym bardziej dziwi więc fakt, że na plakatach promujących miejskie wydarzenia pojawiają się tylko radni przychylni prezydentowi. Z wiarygodnych informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że odpowiedzialny za przygotowanie ww. plakatów był Referat Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Legionowo. Niestety rzeczniczka ratusza nie chciała potwierdzić nam tych informacji. A stwierdziła wręcz, że ratusz nie projektował tych plakatów.

QK

Komentarze

4 komentarze

 1. Krzysiek odpowiedz

  Coś chyba miało być w temacie umieszczania facjat samorządowców na plakatach z publicznych pieniędzy zmienione?

 2. Wyborca odpowiedz

  Impreza fajna tylko za czyją kasę

 3. Rysio odpowiedz

  Śpiewa disco polo i tańczy z Romanem i jest git

 4. Rysio odpowiedz

  A kto finansował te potrawy z grila i napoje radny Głażewski z diety radnego czy z pensji z wydziału komunikacji gdzie pracuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *