Facebook

LEGIONOWO. Wypadła z 6 piętra i przeżyła!

2017-03-08 12:55:52

We wtorek wieczorem (7.03) w jednym z bloków przy ul. Norwida 11 omal nie doszło do tragedii. 26-letnia kobieta z niewiadomych przyczyn wypadła z 6 piętra swojego mieszkania upadając na trawnik. Na szczęście przeżyła, ale w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala, w nocy przeszła operację i na chwilę obecną lekarze jej stan określają jako „ciężki”

Do nieszczęśliwego i niemalże tragicznego zdarzenia doszło wczorajszego wieczoru w jednym z bloków spółdzielczych przy ul. Norwida 11 w Legionowie. – O 20.20 dostaliśmy informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że 26-letnia kobieta wypadła z szóstego piętra w bloku przy Norwida 11 i upadła na trawnik. Kobieta mieszkała tam z rodziną, na miejscu był też prokurator, który bada okoliczności tego zdarzenia – powiedziała podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy KPP Legionowo. Dzięki szybkiej akcji ratunkowej, kobieta błyskawicznie została przewieziona do warszawskiego szpitala na Bródnie. – Przeszła w nocy operację, a rano (8.03 – przyp. red.) jak się kontaktowaliśmy ze szpitalem, to była w stanie ciężkim, ale co najważniejsze żyje – powiedziała podkom. Emilia Kuligowska. Policja na zlecenie prokuratora przesłuchuje teraz świadków, jak zastrzegła rzeczniczka policji, są brane pod uwagę wszystkie wątki wczorajszego zdarzenia. W tym samym czasie policja oraz prokurator, próbowali na miejscu ustalić przyczyny zdarzenia. Jak się okazuję kobieta w mieszkaniu nie była sama. Był z nią również mężczyzna pod wpływem alkoholu. Czy doszło do kłótni, tego nie wiadomo. – Jak tylko świadek wytrzeźwieje, tak szybko zostanie przesłuchany – informuje prokurator Ireneusz Ważny, szef Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

DB, QK

Komentarze

1 komentarz

  1. onwerd odpowiedz

    gazetapowiatowa.pl napisała, a wszyscy po niej kopiują tekst. Choć to mało istotne, to nie jest to blok nr 48. Mierna rzetelność dziennikarska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *