LEGIONOWO. Wypadła z 6 piętra i przeżyła!

2017-03-08 12:55:52

We wtorek wieczorem (7.03) w jednym z bloków przy ul. Norwida 11 omal nie doszło do tragedii. 26-letnia kobieta z niewiadomych przyczyn wypadła z 6 piętra swojego mieszkania upadając na trawnik. Na szczęście przeżyła, ale w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala, w nocy przeszła operację i na chwilę obecną lekarze jej stan określają jako „ciężki”

Do nieszczęśliwego i niemalże tragicznego zdarzenia doszło wczorajszego wieczoru w jednym z bloków spółdzielczych przy ul. Norwida 11 w Legionowie. – O 20.20 dostaliśmy informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że 26-letnia kobieta wypadła z szóstego piętra w bloku przy Norwida 11 i upadła na trawnik. Kobieta mieszkała tam z rodziną, na miejscu był też prokurator, który bada okoliczności tego zdarzenia – powiedziała podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy KPP Legionowo. Dzięki szybkiej akcji ratunkowej, kobieta błyskawicznie została przewieziona do warszawskiego szpitala na Bródnie. – Przeszła w nocy operację, a rano (8.03 – przyp. red.) jak się kontaktowaliśmy ze szpitalem, to była w stanie ciężkim, ale co najważniejsze żyje – powiedziała podkom. Emilia Kuligowska. Policja na zlecenie prokuratora przesłuchuje teraz świadków, jak zastrzegła rzeczniczka policji, są brane pod uwagę wszystkie wątki wczorajszego zdarzenia. W tym samym czasie policja oraz prokurator, próbowali na miejscu ustalić przyczyny zdarzenia. Jak się okazuję kobieta w mieszkaniu nie była sama. Był z nią również mężczyzna pod wpływem alkoholu. Czy doszło do kłótni, tego nie wiadomo. – Jak tylko świadek wytrzeźwieje, tak szybko zostanie przesłuchany – informuje prokurator Ireneusz Ważny, szef Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

DB, QK

Komentarze

1 komentarz

  1. onwerd odpowiedz

    gazetapowiatowa.pl napisała, a wszyscy po niej kopiują tekst. Choć to mało istotne, to nie jest to blok nr 48. Mierna rzetelność dziennikarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *