Facebook

LEGIONOWO. Z narkotykami i łapówką dla policjantów

2016-12-30 11:07:27

Podczas kontroli drogowej legionowscy policjanci znaleźli narkotyki u 35-letniego pasażera volkswagena. Mężczyzna próbował uniknąć zatrzymania za to przestępstwo, obiecując funkcjonariuszowi pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Artur G. usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i usiłowania udzielenia funkcjonariuszowi korzyści majątkowej.

Funkcjonariusze legionowskiej drogówki w Komornicy zatrzymali do kontroli volkswagena. Podczas sprawdzenia jeden z pasażerów nerwowo chował ręce w kieszeni kurtki. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. W okryciu wierzchnim mężczyzny ujawnili srebrne zawiniątko z białym proszkiem.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i poinformowali mężczyznę, że zostanie zatrzymany. 35-latek zaproponował policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych czym popełnił kolejne przestępstwo.
Artur G. trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał dwa zarzuty, do których się przyznał.

35-latek podejrzany jest o posiadanie amfetaminy oraz o próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom w zamian za odstąpienie przez nich od dalszych czynności służbowych. Za te przestępstwa może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *