Facebook
LEGIONOWO. Za darmo, na dworcowej scenie

2016-11-03 2:35:57

Korzystając z faktu, że obiekty budowane przy użyciu tzw. środków zewnętrznych – w naszym przypadku szwajcarskich, muszą być udostępniane społeczeństwu nie odpłatnie, w dworcowej poczytalni co i rusz gościmy polityków z pierwszych stron gazet. Nie wiadomo tylko dlaczego władze wymyśliły to tak, że miasto czyli podatnicy, mają płacić wybranemu w przetargu operatorowi ponad 1 mln 100 tys. zł rocznie.

W związku z tym w ostatnim tygodniu gościli w Legionowie politycy Platformy Obywatelskiej, posłowie: Andrzej Halicki, Jan Grabiec oraz Izabela Katarzyna Mrzygłocka. Posłowie konsultowali nowy program partii z wyborcami. Przybyło ponad 100 osób. Byli to jednak głównie lokalni politycy, partyjni działacze oraz radni. W konsternację wprowadził zebranych jeden mieszkaniec, który stwierdził, że nie ufa PO, bo zajmują się tylko własnymi problemami, a sprawy ludzi ich nie obchodzą. Z kolei wystąpienie prezydenta Romana Smogorzewskiego wielu zaskoczyło, a nawet wywołało uśmieszki na niektórych twarzach. Prezydent mówił bowiem o wartościach, co w świetle spraw dotyczących jego osoby, jakie toczą się w prokuraturze, nie brzmiało zbyt przekonywająco.

(red.)

Komentarze

4 komentarze

 1. grzegorz odpowiedz

  FUSZERKA. Pewnie zdjęcie zrobione nie w tym momencie czyli za wcześnie. Powiedział np. dopiero dzień dobry i jeszcze nie zaczął łgać.

  a nos wydłuża w miarę, gdy Roman mija się z prawdą. a swoją drogą co na to Grabiec i Halicki ; )

  1. Ewa odpowiedz

   Grabiec jest wart i Smogorzewskiego i Halickiego. Zadufanych w sobie, naburmuszonych chłopków, którym władza wymknęła się z tłustych łap.

 2. Dawid odpowiedz

  Dlaczego wyretuszowaliście Pinokiowi nos?
  Na waszym zdjęciu ma krótki, a podobno mówił o wartościach. Musiał być tam niezły ubaw… 🙂

 3. Marek odpowiedz

  Tak “konsultują” ze swoimi, a potem powiedzą, że “społeczeństwo oczekuje” zmian. Dobre sobie. Ale też nie dziwne że przyszli sami swoi. Kto normalny by tam poszedł? Kopacz tego samego dnia deklarowała, że “od teraz zaczniemy słuchać wyborców”. Patrząc na wpisy Grabca, to chyba to “od teraz” to trzeba rozumieć jako “może od jutra…” Swoją drogą Pan poseł jak rzadko kto odnalazł się w mediach społecznościowych w roli “trolla” i “hejtera”. Widać ma to we krwi. A wartości Romana to tylko i wyłącznie nieruchomości i kapucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *